Saç Kaynagı

Kısa saç kullanmakta olup, hızlı bir şekilde saçlarını uzatmak isteyen kişilerin saç tutamlarına ek saç ilave edilmesi işlemine denilir. Kaynak sadece uzatmak için yapılmıyor saçları kısa olan hanımların uzatma sürecini rahat geçirmeleri için de kullanılıyor. Ama saçı daha yoğun daha gür göstermek içinde boyunu uzatmadan aynı boyda kaynak saçlara eklenerek saçları daha hacimli göstererek de kullanabilinir. Aynı zamanda uzatma döneminde  kısa saçı uzatırken biçimsiz uzamasından dolayı örneğin yanlara kaynak yaparak model verme yöntemiyle de kullanabilinir.Mevcut saçların aralarına birkaç tane renkli saç atarak röfleli gibi imaj verilebilir. Buda saçlara kimyasal uygulamayan kişiler için alternatif oluyor.

Uyguladığımız kaynak Çeşitleri:

Keratin Kaynak: saç yapısına en uygun kaynak çeşitidir. Çünkü keratin saçın ana yapısında var olan maddedir.Keratin Kaynak yıkama, kurutma ve fönleme esnasında ısıdan etkilenmediğinden saçtaki en dayanıklı saç ekleme yöntemidir.

Halkalı Kaynak: Pratik olarak en hızlı uygulanan bir kaynak çeşididir. Diğer bir adı boncuk kaynaktır.Mevcut saç tutamlamrına metal halka sıkıştırma yöntemi ile uygulanır.Buda keratin kaynağa göre dayanıklılık süresi olarak daha kısadır.

Aydın&Taner Salonları Keratin Kaynakta Dünya'nın en iyi markalarından İtalyan She Socap firması ile çalışmaktadır.

Kaynak
Kaynak
Kaynak
Kaynak
Kaynak
Kaynak
Kaynak