Aydın Taner Kuaför

UNISEX COIEFEUR & SOLARIUM

İstanbul Pendik’te hizmet ve sanat anlayışı felsefesi benimseyen iki büyük usta AYDIN YILDIZ VE TANER YILDIZ tarafından 1988 yılında kurulmuştur.Kurulduğu günden bu yana, üstün özveri ve çalışmalarıyla sektörde her zaman ilklerin öncüsü ve uygulayıcısı olmuştur.

AYDIN & TANER KUAFÖR, sürekli büyümeye devam ederek sektöre yön vermektedir. Kuaförlük mesleğinin özünün “yetenek” olduğunu öngören , bununla beraber eğitiminde önemli bir faktör olduğunu bilen AYDIN  & TANER KUAFÖR 2006 yılında kendi bünyesinde bir eğitim salonu kurmuştur.Bu salonda mesleki, teknik ve salon işletimi konularında profesyonel firmaların eğitmenleriyle işbirliği yaparak ekibinin mesleki gelişimine katkıda bulunmaktadır.

AYDIN  & TANER KUAFÖR , kendi bünyesinde verdiği eğitimler dışında , ekibinin yurtdışındaki eğitimlere de katılmasını sağlayarak sektörel gelişmeleri takip etmektedir. İleri teknolojiye sahip ekipmanlar ve inovatif ürünleriyle son trendleri takip edebilmek , hijyenik bir ortamda en kaliteli hizmeti alabilmek ve AYDIN & TANER farkını yaşayabilmek için lütfen bizi ziyaret ediniz…

Bugün Kendine

Bir güzellik yap

Professional stylist tell me how beautiful it is to hide or emphasize your image. the beauty lies in the details of trends, the choice of fabrics and colors. guarantee you a unique result. We will provide you with the highest quality of our service

5

Şube

60

Uzman

26

Sene

Aydın Taner kuaför

Çeyrek Asırlık Yolculuk

İstanbul Pendik'te hizmet ve sanat anlayışı felsefesi benimseyen iki büyük usta AYDIN YILDIZ VE TANER YILDIZ tarafından 1988 yılında kurulmuştur.Kurulduğu günden bu yana, üstün özveri ve çalışmalarıyla sektörde her zaman ilklerin öncüsü ve uygulayıcısı olmuştur.

Aydın Taner

Yönetim Kurulu

Aydın Yıldız

Ceo

Taner Yıldız

General Menager

Sebahattin Yıldız

Marka Müdürü

Osman Akman

Gebze şb yön

Volkan Yıldız

Tuzla şb yön yrd